W chwil obecnej praktycznie każda firma mająca jakikolwiek związek z designem wybiera swój unikatowy must have, który zawładnie sercami entuzjastów ubrań, wnętrz i dodatków w danym sezonie. W jaki sposób ten proces przebiega oraz kto był prekursorem kreowania trendów kolorystycznych, pisałam w poście Kolor roku 2019: Pantone.

 

Kolorem, który zdobywa coraz większą rzeszę entuzjastów jest Night Watch wybrany kolorem roku przez firmę produkującą farby – PPG.

Jak argumentuje wybór koloru senior color mrketing manager z PPG – Dee Sholter:

 

“ Regenerująca moc natury jest w społeczeństwie ważniejsza niż kiedykolwiek. Night Watch pozwala na przeniesienie uzdrawiającej siły natury z zewnątrz do Twojego domu”

 

Na polskim rynku proponują ją takie firmy jak:

Zieleń w tak eleganckim wydaniu nada niepowtarzalnego charakteru wnętrzom zarówno w stylu klasycznym, który w połączeniu z równie szlachetną bielą stworzą wyrafinowaną kompozycję, jak i w szalenie popularnym stylu boho, który wspaniale współgra z pudrowymi odcieniami różu, szarościami oraz brązami. Z kolei, gdy zależy nam na uzyskaniu efektu elegancji, wystarczy dodać złote bądź miedziane dodatki oraz meble z litego drewna w głębokich odcieniach ciemnego brązu.

 

W designie, a zwłaszcza w projektowaniu wnętrz, króluje obecnie moda na powrót do natury. Nie dziwi więc fakt, że zielenie w ostatnich latach tak bardzo zyskały na popularności. Nie są to krzykliwe odcienie będące znakiem rozpoznawczym kolorowych lat 90ych, lecz pełne spokoju, elegancji i wyważenia – dokładnie takie jakie występują w przyrodzie. Przechadzając się leśnymi bądź polnymi ścieżkami, można dostrzec jak wiele fascynujących odcieni ciemnej zieleni jest dookoła nas, a które z wielką łatwością możemy wydobyć w naszym domowym zaciszu, bawiąc się różnymi fakturami materiałów wykończeniowych. Jeżeli chcecie uzyskać efekt wyrafinowanego wnętrza, ten kolor jest właśnie dla Was! A więc do dzieła!

 

Oto przykłady pomieszczeń w ciemnozielonym odcieniu Night Watch.

KUCHNIA

PPG Night Watch | Kitchen Cabinet Inspiration | Kitchen Studio of Naples Benjamin Moore Hunter Green
Edwardian open bottom flush mount
Justina Blakeney | jungalow | boho kitchen

SALON

Arent & Pyke yvonne_kwakkel
1. Abigail Ahern 2. hyon studio Hotel 3. Barceló Torre de Madrid 17 Vip Lounge 4. Pinterest

ŁAZIENKA

building walnut farm Benjamin Moore Backwoods  Powder Room Escape | Night Watch | Kitchen Studio of Naples
Sergej Makhano I Kola Studio

SYPIALNIA

Pinterest
Pinterest
Pinterest

HALL KORYTARZ JADALNIA

Sadolin
Checkerboard Pattern Inspired By Night Watch PPG1145-7 & Cave Pearl PPG1145-3 Wall Mural
Hotel Barceló Torre de Madrid | Hayon Studio
Modern Bohemian Living Room Inspiration - pecansthomedecor.com
Night Watch, PPG Paints
Print Friendly, PDF & Email

O Autorze

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę! Z wykształcenia i paru już ładnych lat doświadczenia jestem inżynierem budowy. Odkąd pamiętam, zawsze kochałam sztukę, co najczęściej przejawiało się w notorycznych przemeblowaniach i kolejnych obrazach na ścianach. Po okresie spędzonym na placu budowy zdecydowałam się na obranie ścieżki zawodowej, która była mi od zawsze pisana. Teraz jako architekt wnętrz mogę realizować swoje wizje i pomagać innym, w tym i Tobie, żyć pięknie i wygodnie. Serdecznie pozdrawiam i życzę odnalezienia wielu inspiracji na mojej stronie :)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

error

Spodobało Ci się 2reDesign? Polub nas :)

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram